" href="/rss" /> روز جهانی زن - با دست های عاشقت، آنجا، مرا مزاری بنا کن

روز جهانی زن - با دست های عاشقت، آنجا، مرا مزاری بنا کن

هراس من باری همه از مردن در سرزمینی است که مزد گور کن از آزادی آدمی افزون باشد

 
روز جهانی زن
نویسنده : افشین - ساعت 12:28 ب.ظ روز جمعه 19 اسفند‌ماه سال 1384
 

در چنین روزی ، زنها با خودشون فمنیسم می کنند و احساس می کنن که خیلی مردن !!! ( بجون ۴ تا بچم شوخی کردم . نمی دونم دیدید که بعضی خانمها از کلماتی مث نامرد‌ ، قول مردونه و ... استفاده می کنند ؟)

در چنین روزی ، مردای زن ذلیل توی وبلاگاشون سخنهای آتشینی در دفاع از حقوق حقه بانوان ایراد می کنند و مدام به دوست دختراشون می گن که : چرا به وبلاگ من سر نمی زنی!!!

در چنین روزی ، بازهم ما ایرانی ها یک مشت شعار قشنگ قشنگ به هم تحویل می دیم و طبق معمول از عمل خبری نیست . هنوزم پسر ایرانی در آن واحد با ۴ تا دختر دوست میشه و خدا اوونروز رو نیاره که غلاغه بهش خبر بده دختر داییه پسر عموهاش ، با یک پسری دیده شده . آی نفس کش !! خون جلوی چشماشو میگیره . احساس می کنه که ناموسش لکه دار شده و تا یه آبرو ریزی درست حسابی راه نندازه دست بر نمیداره . تراژدی ماجرا اینجاس که از فردا همین آقا برای زن و مرد فامیل میشه اسطوره غیرت ( بخوانید عصاره حماقت ) یکی هم پیدا نمیشه به این مردک بگه آخه دیوانه اوون ۴ تا دخترا هم که تو باهاشون دوستی بلاخره خواهر یکی دیگه هستند . اگر اینکارو بد می دونی پس سه نقطه می خوری که خودت اینکارو میکنی ، مرگ خوبه اما واسه همسایه غازه ؟ آره ؟ یکماه پیش تلوزیون داشت از مراسم جشن تکلیف گزارش پخش می کرد ، مجری از یه دختر کوچولو پرسید که ، خب از امروز چه کارهایی باید بکنی ؟ دختر بنده خدا هم حرفهایی رو که احتمالا از خانم دینی !! یا مامانش شنیده بود رو تکرار کرد " از امروز دیگه باید موهامو از نامحرم بپوشونـــــــم . از امروز دیگه نباید بلند بخندم و .... !!! " . می دونید مخ آدم سوت میکشه . بعد اوونوقت از رضا شاه کبیر ایراد می گیرند که چرا بزور کشید پایین ( البته منظورم حجابه ) ، و اینکار رضا شاه رو با حجاب اجباریه این آقایون قشنگ مقایسه می کنند . وجدانی با اینهمه تعصبی ( حماقتی ) که دچارش هستیم و من ۲ نمونشو بالا نوشتم چند درصد احتمالا می دید که اگر شخص رضا شاه نبود الان ۹۰ ٪ زنان کشور ما مث کشور دوست و آویزونمان ، افغانستان به شلیته و تنبون و روبنده ملبس بودند ؟ اونایی که زیر ۱۰۰ در صد بگن فرشتگان خدا بهشون تف می کنند !! راستی چرا مردا سفره ابوالفضل و این حرفا روندارند ؟ چرا مردا ختم انعام نمی گیرند ؟ چرا دیه زنها نصف مرداس ؟ چرا ارث زنان نصف مرداس ؟ چرا شهادت ۲ زن برابر شهادت ۱ مرد است ( آیه ۲۸۲ سوره بقره ) ؟ چرا همیشه ۱=۲ هست ؟ با این حال چرا مردا قرآن سر نمی گیرند و زنها سر می گیرند ؟ پاسخ این سوالها این نیست که زن ایرانی بلانسبت تر از مرد ایرانیست نه اصلا قصد کسب شخصیت برای مرد ایرانی رو ندارم . کیه که ندونه مرد ایرانی دچار چه توهماتی هست اما این سوالها جواب های دردناکی داره که هرکسی جنبه شنیدنشو نداره.

بهرحال وظیفه دارم به تمام خاتونهای ایرانی و غیر ایرانی بخصوص دوستان نازنینی که به این وبلاگ می آیند تبریک بگم و آرزو کنم که روزی برسه که زنان و مردان ایرانی به آنچه شایسته یک انسان متمدن هست برسند ... و اما آرزو بر جوانان عیب نیست ...


 
comment نظرات (1)